Afflicted — Dünyanın Sonu 2015 Türkçe Dublaj Full izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 votes, average: 4,60 out of 5)

28

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinDikkat : Film izledikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.YORUM YAPARAK DİĞER İZLEYİCİLERE FİKİR VEREBİLİRSİNİZ.

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Afflicted — Dünyanın Sonu 2015 Türkçe Dublaj Full izle

Hayallerin peşinden koşmanın faydalarından bahsedilir sürekli. Peki ya peşinden koştuğumuz hayaller bizi beklediğimiz noktaya getirmezse ne olacak. Bazen öyle bir yol katederiz ki dönüş yolunu bulmakta zorlanırız. Çünkü geldiğimiz noktadaki biz, geçmişte biz değildir artık. Dünyanın Sonu izlerken geçekleştirmek istedikleri hayaller için uzun süredir uğraş veren Derek ve Clif sonunda hayallerine kavuşmuşlardır. Artık dünya turuna çıkabilmeleri için gerekli para ceplerinde vardır. Ellerine geçirdikleri çantalarla yola düşen bu iki iyi arkadaş uzun süren bir yolculuğa başlarlar. Otostop çekerek geldikleri bu yer çok ıssız ve çok tenhadır.

Dünyanın Sonu 2015 HD izle
Burada normal olmayan bir şeyler olduğunu hissetmiş olsalar da yine de yola devam etmişlerdir. Lakin Derek tuhaf hareketler sergilemeye başlamıştır. Bu tuhaf ve ürkütücü hareketlerin sebebi daha sonra anlaşıldı. Derek, bilmediği bir güç tarafından günden güne kontrol edilmeye başlamıştır. Bu hapsolduğu gücün kaynağını bulabilmeleri için tek çareleri her gün kameraya çektikleri görüntülere bakıp bu illetten kurtulmaktır. 2013 Kanada yapımı filmin vizyon tarihi 14 Ağustos 2015 tir. Fakat hdfilmevreni1.org ailesinin farkıyla vizyondan önce izleyebileceksiniz ve arkadaşlarınızdan daha önce fikir sahibi olacaksınız. İyi olmak kolay değil. Sadece en iyilerin olduğu hdfilmevreni1.org korku filmlerinin kralını sunmaktan onur duyar…

Tür: 2015 Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2013 - ABD , Kanada

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Clif Prowse, Derek Lee

Oyuncular: Baya Rehaz , Clif Prowse , Michael Gill , Derek Lee , Zach Gray

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?